VESTUVIŲ VEDĖJAI

VESTUVIŲ VEDĖJAI

Renginiu organizatoriai
Renginiu organizatoriai

Vestuvių vedimas

Vestuvės – vienas iš reikšmingiausių ir svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Ir ne be reikalo, juk tai vieną kartą per gyvenimą vykstanti šventė. Vestuvių planavimas ir organizavimas yra didelis ir atsakingas darbas, reikalaujantis daug energijos ir laiko.

Viena iš svarbiausių šventės dalių yra vestuvių vedėjai. Juos išsirinkti yra labai sunkus, tačiau ypatingai svarbus darbas, nes nuo pasirinktų vestuvių vedėjų, priklauso visa Jūsų šventė, o pasirinkus teisingai, jums nuo pečių nukris didelė dalis rūpesčių, kuriuos perims vestuvių vedėjai. Tad kaip rinktis vestuvių vedėją, DJ ar muzikantus, kad šventė būtų tikrai ypatinga, be jokių nesklandumų?

Ne tik trykštanti per kraštus energija. Mūsų komanda žino, jog energija vedant vestuvių šventę yra būtina, kad išjudinti visus svečius ir užkrėsti juos gera nuotaika, tačiau tai dar ne vienintelis svarbiausias dalykas. Mūsų vestuvių vedėjai taip pat yra empatiški, organizuoti, prisitaikantys ir palaikantys.

Pasveikinti jaunuosius, sukūrus šeimą dažniausiai susirenka visi artimieji, giminės ir draugai, todėl auditorija su kuria tenka dirbti vedėjui yra įvairi. Skirtingo amžiaus, pažiūrų, interesų. Todėl vedėjas turi turėti plačią puokštę sugebėjimų savyje, sujungti visus svečius bendrai, šventinei nuotaikai. Taip pat, labai svarbu, kad vestuvių muzikantai, DJ, būtų labai lankstūs ir gebėtų greitai susiorientuoti ir pakoreguoti repertuarą pasikeitus situacijai.

Vakaro vedėjo pagrindinis darbas ne tik pravesti vakarą, tačiau ir stebėti šventės dalyvius, kaip jie jaučiasi ir pagal tai pakreipti šventinę programą. Mūsų komandos vestuvių vedėjai turi ilgametę vestuvių vedimo patirtį, todėl žino kaip prieiti prie kiekvieno šventės dalyvio, taip pat, ne tik prieš šventę, bet ir šventės metu visada galėsite paprašyti pakeisti ar kažką įtraukti papildomo į programą, mes visada pasiruošę įgyvendinti visus jūsų norus, mums svarbu, kad visi šventės dalyviai jaustųsi gerai ir patogiai.

Svarbu šventės tema ir programa. Jūs ar jūsų vestuvių organizatoriai, kurie planuoja jūsų gyvenimo šventę, turėtų gerai apgalvoti ir iškomunikuoti vestuvių vedėjui kokia šventės tema ir kokia programa reikalinga. Šioje vietoje komunikacija yra labai svarbu, nes taip užsitikrinsite, kad vestuvių programa bus šiuolaikiška ir atitinkanti visus jūsų norus bei reikalavimus. Taip pat, apgalvokite, kokią muziką norėtumėte jog grotų. Ar norite gyvai atliekamos muzikos šventėje ar tik DJ kartu su vedėju, o gal visko kartu? Mes jums galime pasiūlyti platų pasirinkimą: vestuvių vedėjai ir muzikantai, vestuvių vedėjas ir DJ, tik vedėjo paslaugos, įvairių atlikėjų pasirodymai, magijos šou bei visą kitą, ką tik jūs sugalvosite.

Vedame vestuves Lietuvių ir Anglų kalbomis ne tik Vilniuje ir Kaune, tačiau ir visoje Lietuvoje. Turime platų šventinės programos pasirinkimą. Siūlome šiuolaikiškų ir modernių vestuvių vedimą bei galime pravesti nestandartines ir tradicines lietuviškas vestuves. Mūsų tikslas įgyvendinti jūsų svajonę, todėl įsiklausome į visus užsakovų norus ir stengiamės išpildyti visus lūkesčius.

Kad vestuvių planavimas ir organizavimas netaptu dideliu iššūkiu, norime supažindinti su pagrindiniais darbais planuojant vestuves. Jei iš anksto žinosite ko tikrai norite, viskas taps paprasta ir lengva.

• Apgalvokite kiek šventėje dalyvaus žmonių. Nuo to viskas ir prasideda. Žinodami žmonių skaičių, galėsite apsiskaičiuoti šventės biudžetą bei pradėti ieškoti tokiai šventei tinkamos vietos.

• Išsirinkite vestuvių šventės vietą. Kad išsirinkti tinkamai, apgalvokite tris dalykus:

1. Kokios vietos aš ieškau? Restorano, sodybos, kupolo, viešbučio ar kt.
2. Ar tilps visi svečiai ir ar išsirinkta šventės lokacija jiems bus lengvai pasiekiama?
3. Šventės vyks vieną dieną, ar planuojate su nakvyne?

• Jau kai turite tikslų žmonių skaičių ir vietą kur švęsite, metas pagalvoti ir apie fotografą, šukuosenų meistrą, maisto tiekėjus, floristus, dekoratorius ir vedėjus. Geri savo srities specialistai dažniausiai turi užsakytas dienas pusmetį ar net metus į priekį, todėl juos reikėtų užsirezervuoti iš anksto.

Jei vestuvių vedimą patikėsite mums, mūsų komanda jums pasiūlys išskirtinai šiuolaikišką, rafinuotą ir sklandų vestuvių vedimą. Šventės metu naudojame profesionalią garso ir šviesų aparatūrą. Dar geriau pajausti muziką padeda tai, jog Dj bendrauja su publika, nėra tas pilkas muzikos kardinolas sėdintis kampe. Vestu.lt Dj drąsiai griebia mikrofoną ir pagyvina muziką, bendrauja su publika, esant poreikiui aktyviai įsilieja į šokių aikštelę ir užveda visu svečius judesiui.

Susisiekite su mumis, mes visada siūlome nemokamą konsultaciją. Jei po konsultacijos nuspręsite bendradarbiauti, pažadame, šioje nuostabioje kelionėje, jums suteikti tik pačias geriausias emocijas 🙂