VESTUVIŲ VEDĖJAI

VESTUVIŲ VEDĖJAI

Renginiu organizatoriai
Renginiu organizatoriai

Vestuvių vedimas

2023 vestuvių sezonas! Šiuolaikiškas vedėjas ir DJ su pilnu renginio vietos įgarsinimu ir apšvietimu, įskaitant visų susijusių paslaugų teikimu, kad renginio eiga būtų sklandi ir atitinkanti keliamus reikalavimus. Kaina nuo 1200 EUR. Paskubėkite rezervuoti savo vestuvių datą 🙂

Vestuvės – vienas iš reikšmingiausių ir svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Ir ne be reikalo, juk tai vieną kartą per gyvenimą vykstanti šventė. Vestuvių planavimas ir organizavimas yra didelis ir atsakingas darbas, reikalaujantis daug energijos ir laiko. Viena iš svarbiausių šventės dalių yra vestuvių vedėjai. Juos išsirinkti yra labai sunkus, tačiau ypatingai svarbus darbas, nes nuo pasirinktų vestuvių vedėjų, priklauso visa Jūsų šventė, o pasirinkus teisingai, jums nuo pečių nukris didelė dalis rūpesčių, kuriuos perims vestuvių vedėjai. Tad kaip rinktis vestuvių vedėją, DJ ar muzikantus, kad šventė būtų tikrai ypatinga, be jokių nesklandumų?

Ne tik trykštanti per kraštus energija. Mūsų komanda žino, jog energija vedant vestuvių šventę yra būtina, kad išjudinti visus svečius ir užkrėsti juos gera nuotaika, tačiau tai dar ne vienintelis svarbiausias dalykas. Vestu.lt vestuvių vedėjai taip pat yra empatiški, organizuoti, prisitaikantys ir palaikantys. Pasveikinti jaunuosius, sukūrus šeimą dažniausiai susirenka visi artimieji, giminės ir draugai, todėl auditorija su kuria tenka dirbti vedėjui yra įvairi. Skirtingo amžiaus, pažiūrų, interesų. Todėl vedėjas turi turėti plačią puokštę sugebėjimų savyje, sujungti visus svečius bendrai, šventinei nuotaikai. Taip pat labai svarbu, kad vestuvių muzikantai, DJ būtų labai lankstūs ir gebėtų greitai susiorientuoti ir pakoreguoti repertuarą pasikeitus situacijai. Vakaro vedėjo pagrindinis darbas ne tik pravesti vakarą, tačiau ir stebėti šventės dalyvius, kaip jie jaučiasi ir pagal tai pakreipti šventinę programą. Mūsų vestu.lt komandos vestuvių vedėjai turi ne vienerių vestuvių vedimo patirtį, todėl žino kaip prieiti prie kiekvieno šventės dalyvio, taip pat ne tik prieš šventę, bet ir šventės metu visada galėsite paprašyti pakeisti ar kažką įtraukti papildomo į programą, mes visada pasiruošę įgyvendinti visus jūsų norus, mums svarbu, kad visi šventės dalyviai jaustųsi gerai ir patogiai.

Svarbu šventės tema ir programa. Jūs ar jūsų vestuvių organizatoriai, kurie planuoja jūsų gyvenimo šventę, turėtų gerai apgalvoti ir iškomunikuoti vestuvių vedėjui kokia šventės tema ir kokia programa reikalinga. Šioje vietoje komunikacija yra labai svarbu, nes kitu atveju galite gauti piršlio korimą ir užstalės dainas, vietoje šiuolaikiškos vestuvių programos. Taip pat, apgalvokite, kokią muziką norėtumėte jog grotų. Ar norite gyvai atliekamos muzikos šventėje ar DJ kartu su vedėju, o gal vedėjo kuris yra kartu ir DJ? Vestu.lt gali jums pasiūlyti platų pasirinkimą: vestuvių vedėjai ir muzikantai, vestuvių vedėjas ir DJ, vedėjo paslaugas kuris yra kartu ir DJ.

Vedame vestuves ne tik Vilniuje ir Kaune, tačiau ir visoje Lietuvoje. Turime platų šventinės programos pasirinkimą, todėl vedame ir tradicines lietuviškas vestuves ir modernias ir nestandartines ir net grandiozines 3 dienų šventes. Mūsų tikslas įgyvendinti jūsų svajonę, todėl įsiklausome į visus užsakovų norus ir stengiamės išpildyti visus lūkesčius.

Kad vestuvių planavimas ir organizavimas netaptu dideliu iššūkiu, norime supažindinti su pagrindiniais darbais planuojant vestuves. Jei iš anksto žinosite ko tikrai norite, viskas taps paprasta ir lengva.

• Apgalvokite kiek šventėje dalyvaus žmonių. Nuo to viskas ir prasideda. Žinodami žmonių skaičių galėsite apsiskaičiuoti ir šventės biudžetą. Dažniausiai į savo vestuves norisi pasikviesti visus draugus ir pažįstamus. Tačiau nepamirškite, kad kuo daugiau žmonių pakviesta, tuo didesnė tikimybė, kad dalis jų neatvyks.

• Susiplanuokite biudžetą. Pagalvokite, kiek galite ir norite skirti savo vestuvių šventei. Iš vienos pusės, tai jūsų gyvenimo įvykis, kuris atsitinka tik vieną kartą gyvenime, iš kitos pusės, ar verta investuoti visas savo santaupas į vieną šventę? Nuostabias vestuves galima išsikelti ir už triženklią sumą, tik reikia truputį fantazijos ir išmanumo.

• Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos taip pat turite iš anksto apgalvoti – vestuvių šventės vieta. Kad išsirinkti tinkamai, apgalvokite tris dalykus. Ar patogiai tilps visi svečiai? Ar skanus maistas? Ir kokios vietos aš ieškau? Restorano, sodybos, kavinės, palapinės ar kt. Dar vertėtų pagalvoti ir apie lokaciją, kad būtų patogu atvykti visiems šventės dalyviams.

• Jau kai turite tikslų žmonių skaičių ir vietą kur švęsite, metas pagalvoti ir apie fotografą, šukuosenų meistrą, maisto tiekėjus, floristus, dekoratorius ir vedėjus. Geri savo srities specialistai dažniausiai turi užsakytas dienas pusmetį ar net metus į priekį, todėl juos reikėtų užsirezervuoti iš anksto. O visus kitus vestuvių reikalus sutvarkysite ramiai ir neskubėdami iki vestuvių.

Ir vis dėl to, jei vestuvių vedimą patikėsite mums, Vestu.lt komanda jums pasiūlys išskirtinai šiuolaikišką, rafinuotą ir sklandų vestuvių vedimą. Šventės metu naudojame profesionalią garso ir šviesų aparatūrą. Dar geriau pajausti muziką padeda tai, jog Dj bendrauja su publika, nėra tas pilkas muzikos kardinolas sėdintis kampe. Vestu.lt Dj drąsiai griebia mikrofoną ir pagyvina muziką, bendrauja su publika, esant poreikiui aktyviai įsilieja į šokių aikštelę ir užveda visu svečius judesiui.

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį vestuvių vedime. Išklausysime visus jūsų norus ir suplanuosime viską nuo A iki Ž. Jums nereikės daugiau niekuo rūpintis. Mes viskuo pasirūpinsime už jus.