JUBILIEJAUS VEDĖJAI

JUBILIEJAUS VEDĖJAI

Gimtadienių organizavimas
Gimtadienių organizavimas

Jubiliejaus pravedimas

Jubiliejus – viena svarbiausių asmeninių švenčių žmogaus gyvenime. Jeigu gimtadienio šventę kartais praleidžiame ir neorganizuojame didelių iškilmių, tai jubiliejų stengiamės atšvęsti su visais artimaisiais ir draugais. O kaip gi kitaip? Juk šis gimtadienis yra ypatingas ir būna tik du kartus per 10 metų.

Vienas svarbiausių jubiliejaus akcentų yra gimtadienio vedėjai, tai vienas svarbiausių pasirinkimų organizuojant savo šventę. Vedėjai yra atsakingi už tai, jog gimtadienis nebūtų praleistas vien sėdinti prie stalo, kad visi šventėje dalyvaujantis svečiai nestokotų geros nuotaikos ir šypsenų. Mūsų komanda per daugybę metų darbo yra sukaupusi įvairios patirties vedant asmenines šventes, todėl žinome, kad geras jubiliejaus pravedimas yra dar ne viskas. Pagrindinė mūsų taisyklė įsiklausyti į visus žmonių norus ir sukurti įsimintiną vakarą visiems šventės dalyviams. Galime pasiūlyti jums skirtingas vakaro programas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir lūkesčius ir suorganizuoti nuostabią jūsų gimtadienio šventę, nesvarbu ar jums 30 metų ar 80 metų. Taip pat turėdami įvairios patirties, puikiai sugebame prisitaikyti prie bet kokių netikėtų situacijų, dažnai tenka net pakeisti šventės programą vakaro eigoje, atsižvelgiant į svečių norus ir poreikius. Visą tai mes galime padaryti, nes mums svarbiausia visų šventės dalyvių gera emocija.

Jubiliejaus pravedimas tai ne vienintelė mūsų paslauga. Galime jums pasiūlyti DJ paslaugas, profesionalią garso ir apšvietimo aparatūrą, taip pat galime padėti suplanuoti ir nuostabią vakaro „vinies“ programą. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – muzikantai jubiliejui. Tai gali būti garsus dainininkai, ar gyvo garso instrumentinis pasirodymas su efektais. Ir tai dar ne viskas! Mūsų gimtadienio organizavimas ties tuo dar nesibaigia. Pasirinkdami mūsų komandą savo šventei, jūs gausite mūsų žinias, patirtį, užsidegimą. Daug metų dirbdami šventėse, gerai susipažinome su švenčių organizavimo virtuvę, todėl esant poreikiui galime suorganizuoti gimtadienį jums nuo pradžių iki galo. Bendradarbiaujame su geriausiais maisto tiekėjais, turizmo sodybomis ir restoranais visoje Lietuvoje, todėl mūsų organizuojami gimtadieniai gali būti ne tik Vilniuje. Taip pat galime jums patarti dekoracijų, fotografų klausimais, bendradarbiaujame su profesionaliais, laiko patikrintais žmonėmis, kurie savo darbą myli lygiai taip pat kaip ir mes, jie taip pat įgyvendins visus jūsų norus ir išpildys lūkesčius.

Jeigu gimtadienio organizavimas jums neatrodo bauginantis dalykas ir norite savo šventę suplanuoti patys, norime padėti ir su jumis pasidalinti keletu patarimų, bei svarbiausiais gimtadienio šventės idėjos akcentais.

• Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turėtumėte apgalvoti, tai – vieta. Kur norėtumėte atšvęsti savo šventę. Jeigu norite jaukios, nedidelės šventės su giminaičiais ir artimiausiais draugais, tai puikiai galite suorganizuoti šventę namuose arba restorane. Kad nereikėtų rūpintis vaišėmis, maistą galite užsisakyti į namus, o ir po šventės nereikės nieko plauti ir tvarkyti.

• Jeigu norite pasikviesti daug svečių, linksmai pašokti ir pasidžiaugti su visais savo svarbiu gyvenimo įvykiu, rekomenduojama rinktis sodybą, kurioje nepertraukiamai galėsite linksmintis nors ir visą naktį. Geriausią sodybą rinktis su miegamomis vietomis, kad svečiams nereikėtų sukti galvos kaip grįžti namo.

• Gimtadienis yra jūsų svarbiausia metų šventė, tad kodėl nepadarius jos personalizuotos? Sugalvokite šventei temą. Tai galėtų būti kino filmų herojai, mėgstamiausias dešimtmetis, muzikos stilius arba profesijos. Pagal tai galėtumėte organizuoti vakaro programą ir dekoracijas, o taip pat svečiams bus smagu spėlioti kokius personažus įkūnijo kiekvienas šventės dalyvis.

• Kad šventėje nereikėtų visą vakarą tik sėdėti prie stalo, sugalvokite šventės programą. Į ją galite įtraukti žaidimus, tostus, šokius, mini pasirodymus ir vaidinimus. Programą apgalvokite taip, kad joje galėtų dalyvauti visi šventės dalyviai. Yra daugybė gimtadienio šventėms skirtų žaidimų, kuriais galėsite užimti šventės svečius ir smagiai praleisti laiką.

• Organizuojant šventę būtina viską apgalvoti iki mažiausių smulkmenų. Ne pagrindinis, tačiau labai svarbus momentas yra – dekoracijos. Jeigu planuojate šventės vietą restorane arba sodyboje, tai dekoracijomis turėtų pasirūpinti vietos administratoriai, pasiteiraukite ką jie gali jums pasiūlyti ir ko jūs norėtumėte. Jeigu šventę planuojate namuose dekoracijomis reikėtų pasirūpinti pačiam. Pagalvokite kaip norėtumėte papuošti namus, kokios spalvos turėtų vyrauti, kokia tematika. Pagrindinis dalykas, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, tai į kiekį ir spalvas. Neapkraukite daugybe dekoracijų. Čia dažniausiai tinka posakis „Daugiau yra mažiau“. Taip pat apgalvokite spalvas, kad jos derėtų tarpusavyje. Geriausia, kai naudojama daugiausiai 3 spalvos.

Jeigu vis dėl to nusprendėte, jog organizacinis darbas ne jums, palikite visus rūpesčius mums. Jubiliejus yra svarbi proga švęsti kiekvienam žmogui ir mes norime prisidėti prie šios akimirkos, kad jūs galėtumėte tik džiaugtis ir mėgautis laiku su savo artimaisiais ir draugais. Mes galime įgyvendinti visus jūsų norus pasitelkdami į pagalbą geriausius šalies muzikantus, DJ, maisto tiekėjus ir dekoratorius. Mes pasirūpinsime viskuo nuo pradžių iki pabaigos.