RENGINIAI ĮMONĖMS

RENGINIAI ĮMONĖMS

Vasaros sąskrydis
Renginiu organizatoriai
Renginiu organizatoriai

Renginių organizavimas įmonėms

Sėkmingai įmonės veiklai, renginiai yra neatsiejama gyvenimo dalis. Jų pagalba mes galime garsinti įmonės veiklą, bendrauti su klientais, atsidėkoti savo partneriams ir motyvuoti savo darbuotojus. Įmonės renginiai neretai reikalauja preciziškumo, kokybės ir aukšto lygio, todėl juos organizuoti yra nelengvas, dažnai daugybės žinių reikalaujantis darbas. Vestu.lt komanda žino, kaip svarbu organizuoti renginius įmonėse, ir žino kaip tai padaryti gerai, kad visi būtų laimingi, renginys būtų nepamirštamas, o biudžetas nebūtų iššvaistytas.

Mes norime, kad mūsų klientai būtų laimingi, todėl renginį ar net renginių ciklą organizuojame nuo pradžių iki pabaigos. Prieš pradedant organizacinius darbus mums svarbu išsiaiškinti renginio viziją ir misiją, todėl išklausysime visas jūsų mintis ir norus, suteiksime vertingų patarimų, kurie padės išvengti nemalonių patirčių ir sutaupys pinigų. Kiekvienam renginiui ruošiames atsakingai, stengiame sukurti unikalią ir nepamirštamą šventę renginio dalyviams. Turime daugybe skirtingų renginio scenarijų, kurie gali būti keičiami ir adaptuojami kiekvienai įmonei pagal poreikius.

Renginiai, kuriuos jums Vestu.lt komanda gali suorganizuoti ir pravesti – Mokymai „Komandos formavimas“; Įmonės vakarėliai; Verslo renginiai; Konferencijos ir seminarai; Klientų lojalumo, prekybos skatinimo renginiai; Objektų atidarymo renginiai; Akcijų ir promo renginių organizavimas; Renginių organizavimas prekybos centruose; Sveikinimai ir staigmenos darbuotojams, partneriams, klientams; Renginių ciklai ir sezoniniai renginiai HoReCa segmentui.

Savo darbą labai mylime ir per ilgus darbo metus sukaupėme ne mažai patirties ir susiradome daug patikimų draugų, kurių dėka, galime jums pasiūlyti platų papildomų paslaugų asortimentą, kuris dar labiau pagyvintų jūsų renginį.

Jei niekada nesate organizavę įmonės renginio, ar nežinote koks renginys tiktų jūsų įmonei, norime jus supažindinti su pagrindiniais įmonių renginių tipais. Remdamiesi šia informacija, jūs galėsite išsirinkti kuris tipas geriausiai atitinka jūsų tikslą.

• Išvyka. Tokia forma labiausiai tinka tuomet, kai norite suvienyti komandą, pakelti jiems motyvaciją, susidraugauti ir pažinti vienas kitą. Tokios išvykos metu, galima suorganizuoti išgyvenimo stovyklą, orientacines varžybas, plaukimą baidarėmis ir panašius užsiėmimus, tam kad darbuotojai pasijustu vieninga ir stipri komanda, patirtis rodo, kad tokia išvyka sumažina trintį, pasipiktinimą ir apkalbas darbe.

• Oficialus vakaras. Tokią renginio formą dažniausiai renkasi įmonės, jubiliejaus proga arba norima padėkoti ir apdovanoti darbuotojus už gerą darbą visus metus. Tokiuose renginiuose dažniausiai tvyro oficiali atmosfera, žmonės sėdi prie stalų. Organizuojant tokį renginį rekomenduojama rinktis geriausius maisto tiekėjus, kad maistas būtų skanus ir išskirtinis, taip pat patartina apklausti darbuotojus, kokį pagrindinį patiekalą jie norėtų valgyti ir leisti pasirinkti iš kelių galimų variantų. Tokiu būdų leisite darbuotojui pasijausti svarbiam ir įvertintam. Tokiuose renginiuose svarbu pasirinkti gerą vedėją, kuris viso vakaro metu palaikytų šventinę nuotaiką ir energiją ir neleistų renginio dalyviams nuobodžiauti. Ši renginio forma nėra skirta vien pasilinksminti, tačiau atneša daug gerų permainų įmonės viduje. Šio renginio tikslas iškomunikuoti problemas ir atrasti geriausius ir visiems priimtinus sprendimo būdus. P.S. Užsitarnausite darbuotojų pagarbą, jei leisite į programą įtraukti ir jiems rūpimus klausimus, kurie yra susiję su įmonės veiklos gerinimu.

• Sporto rungtynės. Labiausiai tinkamas variantas norintiems užmegsti naujus ar sustiprinti senus ryšius su verslo partneriais, investuotojais ar svarbiais klientais. Tokie renginiai patys iš savęs yra energingi ir kupini geros nuotaikos. Šis renginio tipas yra labai universalus, jį galima rinktis ir suburiant darbuotojus, kelti jų motyvaciją darbe ir mažinti įtampą tarpusavyje, taip pat galima rinktis įmonėms kurios turi ne vieną filialą ir suorganizuoti varžybas tarp jų, tai tinka net jei norite užmegsti šiltus santykius su konkurentais. Galite rinktis žaisti futbolą, krepšinį, tinklinį, baulingą ar bet kokią kitą sportinę šaką. Tai vienas populiariausių pasirinkimų, organizuojant įmonių renginius.

• Seminarai ir mokymai. Labiausiai tinka jaunoms įmonėms arba didelei įmonei, kurioje buvo didelė darbuotojų kaita. Dažniausiai tokių mokymų ir seminarų pagrindinis tikslas būna – komandos formavimas. Tokiuose renginiuose svarbu neformali aplinka, kad žmonės, kurie dalyvaus jaustųsi patogiai ir neįpareigotai. Taip leisite jiems labiau atsiskleisti. Labai svarbu, kad sudarytoje mokymų programoje komandos formavimo žaidimai nebūtų diskriminuojantys. Pasistenkite, kad komandiniai žaidimai būtų skirti visam kolektyvui. Tai sustiprins jų dvasią, norą ir toliau atsakingai, gerai bei nuožmiai dirbti.

Verslo renginiai ir pramogos įmonėms yra nepaprastai smagus įvykis. Tačiau jį suorganizuoti reikia nemažai žinių ir patirties. Vestu.lt komanda visuomet pasiruošusi priimti iš jūsų visus renginio organizavimo rūpesčius ir leisti jums tik džiaugtis smagiomis akimirkomis su savo draugais ir kolegomis. Mūsų darbas mums yra šventė, visuomet džiaugiamės galėdami išpildyti jūsų norus ir idėjas.