Apie Vestu.lt

Renginiu organizatoriai
Vestuviu vedejai

Renginių vedėjai ir organizatoriai

Mūsų Vestu.lt komanda susideda iš jaunatviškų, energingų ir ambicingų žmonių. Mūsų tikslas – laimingi klientai, todėl stengiamės, kad kiekvienas renginys būtų nuostabus, unikalus ir nepamirštamas. Mūsų vertybės – patirtis, šiuolaikiškumas, sklandumas, rafinuotumas, energija ir Jūsų ištartas AČIŪ renginio gale! Mūsų kompetencija – renginių vedimas ir organizavimas, galime pravesti, suorganizuoti ir koordinuoti jūsų asmeninę šventę ar didelio masto renginį.

Viską stengiamės atlikti kokybiškai, sklandžiai ir pagal jūsų norus. Taip pat, mūsų partnerių pagalba galime pasirūpinti šventės vieta, maistu, dekoracijomis ir kitomis būtinomis reikmėmis jūsų šventei. Kiekviena šventė ar renginys, mums yra pats svarbiausias, todėl stengiamės į kiekvieną savo darbą įdėti viską ką mokame geriausiai. Su visais šventės ar renginio dalyviais elgiamės empatiškai, todėl nepaliekame abejingų. Mūsų renginiai unikalūs, energingi ir išdirbti. Galime renginius vesti lietuvių ir anglų kalbomis.

Šventės ir renginiai kuriuose dirbame:
• Vestuvės;
• Jubiliejai ir pobūviai;
• Renginiai įmonėms;
• Darbuotojų vakarėliai;
• Sezoniniai renginiai;
• Komandos formavimo renginiai;
• Atidarymo renginiai;
• Prekybos skatinimo renginiai;
• HoReCa segmentui skirti renginiai;
• Sąskrydžiai, sporto žaidynės;
• Įvairūs kiti renginiai.

Gražiausia jūsų gyvenimo šventė su Vestu.lt komanda.
Mes norime jūsų ypatingą dieną būti kartu su jumis. Vestu.lt komandos vedėjai-organizatoriai turi didelę patirtį vedant vestuves, todėl supranta, kokia tai svarbi ir atsakinga diena. Tai žinodami mes siūlome unikalų, šiuolaikišką, puoselėjantį visas svarbiausias ir didžiausias tradicijas – vestuvių vedimą. Mums visi šventės dalyviai yra svarbūs, todėl renginio metu stengiame, kad visi svečiai jaustųsi patogiai, ramiai, linksmai ir atsipalaidavusiai. Visos šventės metu stebime šventės nuotaiką ir dalyvių būseną, pagal tai deriname programą ir šventės veiksmą. Esame jauni, šiuolaikiški, empatiški žmonės, todėl abejingų nepaliksime nei vieno.

Gimtadienio šėlsmas su Vestu.lt komanda.
Sukursime nuostabią šventę, nepriklausomai nuo to, ar tai maža šventė artimųjų aplinkoje, ar tai mega vakarėlis su visais draugais, šokiais ir daug muzikos. Mes ne tik pravesime jūsų gimtadienio šventę, jeigu nenorite nieko galvoti savo šventinę dieną, mes galime suorganizuoti ir pasirūpinti viskuo nuo pradžių iki pabaigos. Profesionali garso ir šviesų aparatūra, šventės metu prajudins, net sėsliausius svečius. Galėsite rinktis vedėjo, DJ ar muzikantų grupę vakaro linksmybėms. Padarysime viską, kad jūsų šventė būtų nepamirštama.

Renginiai įmonėms su Vestu.lt komanda.
Mes būsime kartu su jumis nuo pat pradžių, nuo pirmųjų susitikimų, „brainstorm“ , stengsimės aiškiai suprasti jūsų poreikius įmonės renginiui. Kartais tai prasideda nuo gilaus ir ilgo pokalbio apie jau turėtus įmonių renginius, dalinantis patirtimi, linksmais, pasisekusiais nutikimais ir kitokia įmonių renginių patirtimi. Mes tapsime komandos nariais, kurie susivienijo dėl bendro tikslo, dėl jūsų įmonės renginio.

Įmonės renginių vedimui esame paruošę skirtingus scenarijų variantus, kuriuos galima keisti, adaptuoti pagal poreikius ar sukurti visiškai naujus – esame pasiruošę ir pačioms netikėčiausioms idėjoms, renginio temoms. Mūsų organizuojami renginiai įmonėms būna unikalūs, su savitu prieskoniu ir atsimenami ilgai. Mes rūpinamės renginių organizavimu nuo a iki z.

Vestu.lt komanda visada pasiruošusi išpildyti jūsų norus ir paversti jūsų šventę nepakartojama! Suprasdami skirtingus poreikius, galimybes ir lūkesčius – esame itin lankstūs, todėl siūlome susitikti bei renginio detales aptarti žodžiu 🙂