Renginių Dj ir muzikantai


Dj, muzika, atlikimas, vestuvių muzikantai

Kiekvienam renginiui pagyvinti, papildyti muzika siūlome atitinkamas paslaugas. Tai gali būti ilgametę, skirtingų publikų patirtį turintis Dj su profesionalia garso, šviesų aparatūra. Dj ne tik parenka muziką pagal publikos nuotaiką ir lūkesčius, bet ir aktyviai bendrauja su šokančiais, padeda geriau įsijausti į ritmą, šėlti šokių aikštelėje iki paryčių. Taip pat tai gali būti gyvo garso muzikos grupės papuošiančios Jūsų šventę. Dirbame kartu su muzikos grupėmis, kurios jau ilgą laiką groja renginiuose ir su naujomis, neseniai pelniusiomis populiarumą dėka muzikinių TV projektų. Jūsų šventės muzikinį repertuarą gali papildyti ir gyvai dainuojantys atlikėjai muzikantai – vestuvių muzikantai, pradedantys dainininkai ar visuomenėje gerai žinomi atlikėjai. Toks gyvo garso pasirodymas, muzikos atlikėjo šou gali būti puiki staigmena renginio svečiams. Žinoma visa tai priklauso nuo Jūsų norų, pageidavimų, renginio stilistikos ir biudžeto – padedame pasirinkti tinkamiausius muzikos atlikimui variantus.

Naudojama profesionali garso ir šviesų aparatūra padės pasijusti, kaip aukščiausios kokybės koncerte. Lazeriai, dūmai šokių aikštelėje žadins norą judėti šokių ritmu, kaip populiariausiame naktiniame klube.

dj paslaugos
dj paslaugos kaina
didžėjus
didzejus
muzikantai sventems
muzikantai sventems kaina
vestuviu muzikantai
muzikantai kaina

Reikia suorganizuoti renginį? Puiku! Padarykime tai!

Vestu.lt komanda arrows
Renginiu fotografas Mindaugas Balčiauskas
Fotografas

Profesionalus, talentingas ir natūralizmą propaguojantis fotografas.

Renginių organizatoriai Rokas Kaupelis
Vedėjas/organizatorius
Renginių vedėjai Eimantas Kisielius
Vedėjas/organizatorius
Renginių vedėja Gintarė Malinauskaitė
Šokių mokytoja

Profesionali šokėja ir mokytoja, renginiuose užvedanti šokti visus.

prisiminimai

Kontaktai

UAB "EUROPINĖ PARTNERYSTĖ"

Rekvizitai

Mums svarbūs Jūsų klausimai, atsiliepimai bei pastabos, mes mielai atsakysime į visas Jūsų užklausas.email
Rokas: (+370) 609 88386 - Vilnius
email
Eimantas: (+370) 685 75345 - Kaunas
phone
info @ vestu.lt

2019 © VESTU.LT, UAB "EUROPINĖ PARTNERYSTĖ". Visos teisės saugomos.


Tags: vestuviu muzikantai, dj paslaugos, dj paslaugos kaina, didžėjus, dj paslaugos vilniuje, didzejus, muzikantai sventems, muzikantai, muzikantai sventems kaina, svenciu muzikantai, muzikantai kaina, muzikantu paslaugos, muzikantai zemaitijoje, muzikantai kaune, muzikantai vilniuje, muzikantai alytuje, muzikantai siauliuose, muzikantai panevėžyje, muzikantai klaipedoje, muzikantai mazeikiuose, muzikantai utenoje, alytaus muzikantai, muzikantai siauliuose atsiliepimai, atlikejai renginiams, muzikantai alytus, muzikantai siauliuose kaina, muzikantai mazeikiu rajone, lietuvos muzikantai, geri muzikantai, youtube muzikantai, muzikantu kolektyvas, muzikos grupes.