Renginių organizavimas


Renginių organizavimas ir vedimas
renginiu organizavimas vilniuje
renginiu organizavimas kaune
renginiu vedimas
renginiu vedejas
renginiu organizavimas
renginiu vedejai
renginiu organizatoriai
svenciu organizavimas
renginio vedejas
renginiu vedeju kainos
renginiu organizatorius

Visus su renginio organizavimu susijusios reikalus patikėkite mums. Padedame nuo pačios pirmos minutės – kartu sukuriame renginio viziją, vėliau keliaujama prie techninių renginio organizavimo klausimų, na ir galiausiai renginio išpildymas – vedimas ir įsimintina pabaiga. Labai svarbus pirmasis susitikimas jis padeda išsiaiškinti Jūsų lūkesčius, suformuoti pirminę idėją renginio išpildymui. Jums pirmasis susitikimas padės apsispręsti, išsirinkti tinkamiausią renginio vedėją, todėl nedelsiant susisiekite ir susitikime gyvam pokalbiui!

Teikiame įvairaus masto renginių organizavimo paslaugas. Nuo jaukių šeimos švenčių iki miesto renginių. Projektuojame ir sukuriame tinkamas erdves renginiui – reikiamų scenų pastatymas, dekoracijų įrengimas, apipavidalinimas. Vedame ir koordinuojame viso renginio eigą – esame tie, kurie žino kiekvieną su renginiu susijusią smulkmeną ir galime operatyviai spręsti kylančius klausimus. Pasirūpiname susijusiomis paslaugomis – jei reikalingi papildomi atlikėjai, pramogų organizatoriai turime ką pasiūlyti iš patikrintų ir patikimų partnerių, tad nuo renginio vietos iki kiekvienos smulkmenos eigoje bus pasirūpinta pagal aukščiausius standartus.

Lanksčiai ir supratingai žvelgiame į kiekvieną renginį, suprantame jog kiekvienas renginys tai tarsi naujas kūrinys ir suteikiam jam ypatingą svarbą. Organizuojant renginius stengiamės labai aiškiai perteikti viziją, kaip atrodys galutinis rezultatas, kokios bus emocijos po renginio. Kuriame visa tai kartu, padedame kiekvienam pajausti renginio svarbą ir suprasti perduodamą žinutę.

Atsakingai vedame renginius. Nesvarbu kokio mąsto ar pobūdžio tai renginys ar įmonės vakarėlis, ar jubiliejus, ar komandos formavimo renginys, ar atidarymo, prekybos skatinimo o gal sporto ar orientacinės žaidynės – visada su šypsena, geros nuotaikos užtaisu ir šimtaprocentiniu atsidavimu atliekame darbą, kurį mylime – vedame ir organizuojame renginius.

Siūlome renginių vedimą ir užsienio kalbomis.

Reikia suorganizuoti renginį? Puiku! Padarykime tai!

Vestu komanda arrows
Renginiu fotografas Mindaugas Balčiauskas
Fotografas

Profesionalus, talentingas ir natūralizmą propaguojantis fotografas.

Renginių organizatoriai Rokas Kaupelis
Vedėjas/organizatorius Renginių vedėjai ir organizatorius
Renginių vedėjai Eimantas Kisielius
Vedėjas/organizatorius Renginių vedėjas
Renginių vedėja Gintarė Malinauskaitė
Šokių mokytoja

Profesionali šokėja ir mokytoja, renginiuose užvedanti šokti visus.

prisiminimai

Vestu kontaktai

Rekvizitai

Mums svarbūs Jūsų klausimai, atsiliepimai bei pastabos, mes mielai atsakysime į visas Jūsų užklausas.email
Rokas: (+370) 609 88386 - Vilnius
email
Eimantas: (+370) 685 75345 - Kaunas
phone
info @ vestu.lt

2020 © VESTU.LT. Visos teisės saugomos.


Tags: renginiu organizavimas vilniuje, renginiu organizavimas kaune, renginiu vedimas, renginiu organizavimo agenturos, renginiu vedejas, renginiu organizavimas, renginiu vedejai, renginiu organizatoriai, renginiu vedejai kaina, renginių vedėjai, svenciu organizavimas, renginio vedejas, renginiu vedeju kainos, renginiu organizatoriai vilniuje, renginiu vedejai kaune, vedejai, renginiu organizatorius, vedejas, vakaro vedejas, renginiu organizavimas vilnius, švenčių organizavimas, renginiu idejos, renginiu vedejai vilniuje, organizatoriai, vakareliu zaidimai, renginiu karaliai, ieskomas renginiu organizatorius, reikalingas renginiu organizatorius, renginiu vedejai klaipedoje, renginiu vedejai klaipeda, renginiu vedejai siauliuose, renginiu vedejai panevezyje, kaledinis vakarelis, protu musis, gintaro dulkės, renginiai panevėžyje, protu musiai, iesko renginiu organizatoriaus, renginis, kalediniai scenarijai, kaledu senelio programa, kaledu senelis, organizatorius.