Jubiliejaus pravedimas


Gimtadienių organizavimas
muzikantai jubiliejui
jubiliejaus organizavimas
suaugusiu gimtadieniai
renginiu vedejai
renginiu organizatoriai
renginiu organizatoriai

Vestu.lt organizuoja įvairaus pobūdžio jubiliejus. Siūlome skirtingas programas, pagal kiekvieno poreikius - jubiliejaus pravedimas priklauso nuo poreikių. Tad, teisingai pataikėte, jeigu domina jubiliejaus organizavimas - nuo jaukios šventės artimiausių apsuptyje iki grandiozinio jubiliejaus vakarėlio su skirtingomis pramogomis. Būtent nuo poreikio priklauso ir jubiliejaus organizavimo formatas, jubiliejaus organizavimo paslaugų kaina.

Jūsų jubiliejui siūlome Dj paslaugas, profesionalią garso ir apšvietimo aparatūrą. Esame lankstūs renginių organizatoriai ir jei turite specifinių poreikių mes juos išpildysime. Kaip vienas iš galimų jubiliejaus vakaro akcentų - muzikantai jubiliejui gali paįvairinti renginį gyvo garso muzikos atlikimu. Esant poreikiui gimtadienio vakarėlį galime suorganizuoti nuo a iki z – šventės vieta, maistas, pramogos ir linksmybės. Turima patirtis dirbant su skirtingas paslaugas teikiančiais partneriais padės išsirinkti Jums tinkamiausius variantus. Juk ir suaugusių gimtadieniai turi būti papuošti dekorais – siūlome vakarėlį papuošti kūrybingais ir įvairais dekorais. Taip pat siūlome svečius šokio pamokai pakviesti ir pasirodymais programą papildyti su žinomomis šokėjomis, nustebinti gyva muzika - garsių atlikėjų, muzikantų dainomis, žadą atimti su magų šou. Viskas ko reikia – susisiekti nurodytais kontaktais ir aptarti poreikius bei galimybes. Jubiliejaus organizavimas kartu su Vestu.lt – teisingas pasirinkimas.

Turima patirtis vedant skirtingus jubiliejus leidžia tinkamai pajusti publikos poreikius, norus ir atsižvelgiant į juos nukreipti vakaro eigą tinkamiausia linkme. Esame renginių vedėjai, kurie sugeba atsižvelgti į skirtingą publiką. Jubiliejaus pravedimas yra tai ką svečiai atsimena iš viso ilgo ir dažnai nematomo renginių organizavimo darbo. Juk jubiliejų būna įvairių, o ir publika įvairaus amžiaus, skirtingų pomėgių, pažiūrų. Renginių organizavimas - kruopštus darbas ir tik turimos patirties dėka galime įvertinti skirtingus poreikius, pageidavimus ir pilnai išpildyti renginio viziją. Profesionalaus Dj leidžiama muzika viso jubiliejaus metu pritaikoma pagal programą, patenkina ir įmantriausią muzikinį skonį, priverčia šokti visus iki pat paryčių. Turite klausimų apie jubiliejaus organizavimą, jubiliejaus vedimą – susisiekite!

Reikia suorganizuoti arba pravesti gimtadienį? Puiku! Padarykime tai!

Vestu komanda arrows
Renginiu fotografas Mindaugas Balčiauskas
Fotografas

Profesionalus, talentingas ir natūralizmą propaguojantis fotografas.

Renginių organizatoriai Rokas Kaupelis
Vedėjas/organizatorius Renginių vedėjai ir organizatorius
Renginių vedėjai Eimantas Kisielius
Vedėjas/organizatorius Renginių vedėjas
Renginių vedėja Gintarė Malinauskaitė
Šokių mokytoja

Profesionali šokėja ir mokytoja, renginiuose užvedanti šokti visus.

prisiminimai

Vestu kontaktai

Rekvizitai

Mums svarbūs Jūsų klausimai, atsiliepimai bei pastabos, mes mielai atsakysime į visas Jūsų užklausas.email
Rokas: (+370) 609 88386 - Vilnius
email
Eimantas: (+370) 685 75345 - Kaunas
phone
info @ vestu.lt

2020 © VESTU.LT. Visos teisės saugomos.


Tags: jubiliejaus organizavimas, muzikantai jubiliejui kaina, muzikantai jubiliejui, geri muzikantai jubiliejui, gimtadienio organizavimas, muzikantai gimtadieniui, muzikantai gimtadieniui kaina, didzejus gimtadieniui, gimtadienio vedejai, jubiliejaus pravedimas, gimtadienis, baliu muzikantai, muzikantai jubiliejams, gimtadienio muzikantai, jubilieju muzikantai, pigus muzikantai, jubiliejaus scenarijus, jubiliejus, jubiliejaus scenarijus 70, gimtadienio sventes idejos, gimtadienio sventimas klaipedoje, gimtadieniai vilniuje, muzikantai jubiliejui panevezyje, muzikantai jubiliejui siauliuose, muzikantai jubiliejui alytuje, teminis gimtadienis, gimtadienio uzduotys sveciams.